Fuarın Amacı

Çok Değerli BUTUR Turizm Fuarı Katılımcı ve Ziyaretçilerimiz,

22-24 Eylül 2022 tarihlerinde Merinos AKKM Osmangazi Fuaye Alanı / Bursa adresinde gerçekleştireceğimiz BUTUR 3. Turizm Fuarı’nı Network Fuarcılık, GÜMTOB Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği, TÜRSAB Güney Marmara Bölge Temsil Kurulu işbirliği ile gerçekleştireceğimizi sizlere duyurmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz.

Bu işbirliği ile turizm sektörüne etkin ve verimli bir fuar sunmayı umut ediyoruz BUTUR Turizm Fuarımız’a oteller, acenteler, kongre merkezleri ve havayolu şirketleri katılımcı olarak, seyahat acenteleri, tur operatörleri ve kurumsal firma yöneticileri de ziyaretçi olarak katılabileceklerdir.

İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya gibi şehirlerin orta noktasında bulunan Bursa, katılımcı ve ziyaretçilerimizin kolay ulaşabileceği bir konumdadır. Fuarımızın temel amacı 2023 turizm sezonu anlaşmalarının yapılmasıdır. Bunun için fuarımızı kontrat ayı olan Eylül ayında planlamış bulunmaktayız.

Fuar esnasında eş zamanlı olarak Merinos Park Bahçesinde “Gastronomi Festivali” ve Merinos Fuar alanında ise “Hotel, Restorant ve Kafelere yönelik Gıda Fuarı” düzenlenecektir. 3 etkinliğin eşzamanlı düzenlenmesi fuarımıza güç katacaktır.

Tarih ve kültür kenti, kadim şehir yeşil Bursa'da gerçekleştireceğimiz BUTUR 3. Turizm Fuarımız’a tüm turizm sektörü profesyonellerini ve kurumsal firma yetkililerini bekliyoruz.

Saygılarımızla.

Hasan EKER NETWORK FUARCILIK Yönetim Kurulu Başkanı
Ersin YAZICI GÜMTOB Yönetim Kurulu Başkanı
Murat SARAÇOĞLU TÜRSAB Güney Marmara Bölge Temsil Kurulu Başkanı